sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Toernooien

Datum Toernooi Team Locatie Toelichting
20-04-2019 RKDES JO12-1 JO12-4 JO11-1 JO11-4 JO10-5 Wim Kan Dreef 4, 1433 HM Kudelstaart
20-04-2019 Open Easter West JO13-1 Lisse/Ter Leede 20-21 april Tweedaagstoernooi
20-04-2019 HBC JO10-1 Sportpark HBC Cruquiusweg 39 2102 LS Heemstede ingeschreven in JO11 poule
20-04-2019 Jeugdtoernooi Gemeente Nieuwkoop JO11-3 JO10-3 JO10-4 JO9-2 JO9-4 Vv Nieuwkoop, Ladderhaak 2, 2421 Nieuwkoop
20-04-2019 Sportvereniging Marken, Markermeertoernooi JO15-2 Walandweg 2, 1156 DJ Marken
30-05-2019 AFC Meiden toernooi MO13-1 De Boelelaan 50, 1082 PR Amsterdam
30-05-2019 vv Katwijk JO11-2 Sportpark de Krom, 2221KK Katwijk
30-05-2019 v.v. Kagia JO11-5 JO10-6 Kikkerbeetstraat 1, 2165 WB Lisserbroek Hemelvaart toernooi
30-05-2019 FC VVC JO19-1 JO17-2 JO17-5 JO16-1 Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep
01-06-2019 FC VVC MO13-1 Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep Ingedeeld MO15-poule
01-06-2019 Goois Girls Event MO15-1 MO11-1 MO11-2 Sportpark Berestein Hilversum
01-06-2019 FC VVC JO15-2 JO15-4 Montreallaan 1, 2152KH Nieuw-Vennep
01-06-2019 SV Overbos Ben Mesman toernooi JO13-5 Leenderbos 101, 2134 TZ Hoofddorp
02-06-2019 SV Overbos Ben Mesman toernooi MO13-2 JO10-4 Leenderbos 101, 2134 TZ Hoofddorp Ben Mesman toernooi
02-06-2019 RKsv Blauw-Zwart JO13-3 Sportcomplex "de Schulpwei" Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ Wassenaar
02-06-2019 FC VVC JO14-2 JO14-4 JO13-2 JO12-1 JO12-3 JO12-4 JO11-2 JO11-4 Montreallaan 1, 2152 KH Nieuw-Vennep
08-06-2019 RKDES MO15-1 MO11-1 Wim kan Dreef 4, 1433 HM Kudelstaart Meiden toernooi
09-06-2019 v.v. Foreholte JO15-4 JO10-1 JO10-2 Sportlaan 10, 2215 NA Voorhout 9e Jan Schram Voetbaltoernooi
09-06-2019 Pinkster Panther meiden toernooi MO13-1 Concordia Delft Brasserskade 236 Delft
10-06-2019 v.v. Foreholte JO12-2 Sportlaan 10 2215 NA Voorhout 9e Jan Schrama Voetbaltoernooi
15-06-2019 "Kampioenschap van Nieuw Vennep" 1 2 3 4 5 6 7 JO19-1 JO19-2 MO19-1 JO17-1 JO17-2 JO17-3 MO17-1 MO17-2 JO16-1 JO15-1 JO15-2 JO15-3 MO15-1 JO14-1 JO14-2 JO14-3 JO13-1 JO13-2 JO13-3 JO13-4 JO13-07-1 MO13-1 MO13-2 JO12-1 JO12-2 JO12-3 JO12-4 JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO11-4 JO11-5 MO11-1 MO11-2 JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4 JO10-5 JO10-6 JO10-7 JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO9-4 J09-5 JO8-1 fc VVC, Montreallaan 1, Nieuw Vennep Alle teams deze dag vrij houden. Programma volgt t.z.t.
15-06-2019 NK Jeugdtoernooi Fc Assen MO13-1 De Hoogspanningsweg 6, 9408 CZ Assen
16-06-2019 RCH JO11-2 Sportparklaan 6, 2103 VT Heemstede RCH toernooi
16-06-2019 RKAV Volendam MO15-1 Julianaweg 3a, 1131 CX Volendam
16-06-2019 R.K.V.V. Teylingen JO14-3 Roodemolenweg 8, 2171 AX Sassenheim
16-06-2019 RKAVV MO13-2 MO11-1 Sportparkweg 4, 2263 SX Leidschendam terrein/sportpark "de Kastelenring
22-06-2019 Always Forward SV, Etos Verberne Meidentoernooi MO13-1 Holenweg 2, 1624 PB Hoorn Etos Verberne meidentoernooi
22-06-2019 RCL JO15-4 Bloemerd 2, 23b3 BZ Leiderdorp Middag toernooi
29-06-2019 FC Aalsmeer MO13-1 Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer ingeschreven in de MO15-1 1e klasse poule
29-06-2019 FC Aalsmeer MO15-1 MO11-1 Beethovenlaan 120, 1431 WZ Aalsmeer
29-06-2019 Marco van Basten toernooi UVV JO13-07-1 sv. UVV, Parkzichtlaan 201, 3451 GX Utrecht