sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Commissies

Voorzitter Peter Damen p.damen@dios.nl 06-42748572
- Bestuurslid senioren voetbal  Leon van Elk  seniorenvoetbal@dios.nl   06-30179528 
- Wedstrijdsecretaris senioren Leon van Elk seniorenvoetbal@dios.nl 06-30179528
- Coordinator selectie elftallen  Andre van Wees info@andrevanwees.nl  06-54254597 
- Wedstrijdsecretaris jeugd Jan Schrama wedstrijdsecretaris@dios.nl 0252-673607
       
Secretaris Erwin Wessels secretaris@dios.nl 06-21152488
- Website Hugo Muller ict@dios.nl 06-27063293
- Sponsorcommissie Ursula Masmeijer (kleding) sponsor@dios.nl  
 

Mathijs Hoogland

Bart van Maris

Chantal Roubos

Maarten Tisseur

sponsor@dios.nl 06 20974118
- Respect commissie Taat van Ewijk  respect@dios.nl 06-37204629
       
Penningmeester Tom Schrauwers penningmeester@dios.nl 0252-525081
- Financiële administratie Jolanda Kienhorst administratie@dios.nl  
- Ledenadministratie Joost van Leeuwen ledenadministratie@dios.nl 06-52003871
- Kantine vacature accommodatie@dios.nl  
- Contributie   contributie@dios.nl  
- Sportlink Hugo Muller ict@dios.nl 06-27463293
       
       
 VOG Jolanda Kienhorst  vog@dios.nl  
  Theo van Teylingen   06-54727522
Vertrouwenscontactpersoon Paula van Mourik Buijs   06-51157384
       
Accommodatie Cor van der Lans accommodatie@dios.nl 06-51937939
- Huisvesting Marcel Bogers accommodatie@dios.nl 06-51821959
- (Kunst)grasvelden Cor van der Lans accommodatie@dios.nl 06-51937939
- Materialen Ron Masmeijer materialen@dios.nl 06-37420339
- VUT ploeg Cor van der Lans  accommodatie@dios.nl  
       
Arbitrage   arbitrage@dios.nl  
- Coördinator senioren      
- Coördinator jeugd      
- Coördinator academie      
       
Opleidingen      
Hoofd jeugdopleidingen - onderbouw Jeroen Roest jeugdopleiding@dios.nl 06-53246552
Hoofd jeugdopleidingen - bovenbouw Ronald Henrich Jeugdopleiding@dios.nl 06-10589145
       
Jeugdvoetbal Joop Westers jeugdvoetbal@dios.nl 06-20245262
- Jeugdcoördinator O19 Vacature o19@dios.nl  
- Jeugdcoördinator O17 Eric van Dijk o17@dios.nl 06-54925540
- Jeugdcoördinator O15+O14 René Veltman o15@dios.nl 06-22804882
- Jeugdcoördinator O13 René Veltman o13@dios.nl 06-22804882
- Jeugdcoördinator O12+O11 Arjen van der Maden o11@dios.nl 06-15015793
- Jeugdcoördinator O10+O9+O8 Daan Bleije o9@dios.nl 06-46098585
- Jeugdcoördinator O7 (Linnaeushof comp.) René Schoone championsleague@dios.nl 06-36328311
- Jeugdcoördinator G Arie Holleman jeugdvoetbalg@dios.nl 06-20000596
- Jeugdcoördinator Dames/Meiden Cock Groenendaal damesvoetbal@dios.nl 06-10099385
- Jeugdcoördinator TT (Trapturfjes) Vacature trapturfjes@dios.nl  
- Keepercoördinator  Henri Ubink keeper@dios.nl 06-16214615
       
Zaalvoetbal Peter Vermeulen zaalvoetbal@dios.nl 06-3720 2600
(Uit)Toernooien Marianne Lei toernooien@dios.nl  
(Thuis)Toernooien Rene Veltman toernooien@dios.nl