Hoofdsponsor

Commissies

Voorzitter Peter Damen p.damen@dios.nl 06-42748572
- Coordinator senioren voetbal  Leon van Elk  seniorenvoetbal@dios.nl   06-30179528 
- Wedstrijdsecretaris senioren a.i. Peter Damen p.damen@dios.nl 06-42748572
- Coordinator selectie elftallen  Joop van Os  selectie@dios.nl 06-53560837 
- Wedstrijdsecretaris jeugd Jan Schrama jeugdvoetbal@dios.nl 0252-673607
       
Secretaris Erwin Wessels secretaris@dios.nl 06-21152488
- Website Hugo Muller ict@dios.nl 06-27063293
- Sponsorcommissie Ursula Masmeijer (kleding) sponsor@dios.nl  
 

Mathijs Hoogland

Bart van Maris

Chantal Roubos

Maarten Tisseur

Michel Vastenhout

sponsor@dios.nl 06 20974118
- Respect commissie Taat van Ewijk  respect@dios.nl 06-37204629
       
Penningmeester Tom Schrauwers penningmeester@dios.nl 0252-525081
- Financiële administratie Jolanda Kienhorst administratie@dios.nl  
- Ledenadministratie Joost van Leeuwen ledenadministratie@dios.nl 06-52003871
- Kantine vacature accommodatie@dios.nl  
- Contributie vacature contributie@dios.nl  
- Sportlink Hugo Muller ict@dios.nl 06-27463293
       
       
 VOG Jolanda Kienhorst  vog@dios.nl  
  Theo van Teylingen   06-54727522
Vertrouwenscontactpersoon Paula van Mourik Buijs   06-51157384
       
Accommodatie Cor van der Lans accommodatie@dios.nl 06-51937939
- Huisvesting Marcel Bogers accommodatie@dios.nl 06-51821959
- (Kunst)grasvelden Cor van der Lans accommodatie@dios.nl 06-51937939
- Materialen Ron Masmeijer materialen@dios.nl 06-37420339
- VUT ploeg Cor van der Lans  accommodatie@dios.nl  
       
Arbitrage Vincent Koning arbitrage@dios.nl 06-49744180
- Coördinator senioren vacature arbitrage@dios.nl  
- Coördinator jeugd Sebastiaan van Reenen arbitrage@dios.nl 06-36290594
- Coördinator academie Rik Balder arbitrage@dios.nl 06-24829436
       
Opleidingen      
Hoofd jeugdopleidingen Johan Gomes jeugdopleiding@dios.nl  06-46521342
       
Jeugdvoetbal  Taat van Ewijk jeugdvoetbal@dios.nl 06-37204629

- Jeugdcoördinator AB / 019+O17

Joop Westers

o19@dios.nl

o17@dios.nl

06-20245262

 

- Jeugdcoördinator C / O15+O14 Eric van Dijk o15@dios.nl 06-54925540
Jeugdcoördinator D / O13+O12

Cock Groenendaal
Rene Veltman

o13@dios.nl 06-10099385
06-22804882
- Jeugdcoördinator E / O11+O10 Bob van der Zwet
Erwin Kriger
o11@dios.nl

06-10978064
06-27076876

- Jeugdcoördinator F / O9 Arjan van der Made o9@dios.nl

0252-676106

- Jeugdcoördinator G Bibiane Meijer jeugdvoetbalg@dios.nl 06-45766628
- Jeugdcoördinator Dames/Meiden Ingrid de Weerd-Maliepaard damesvoetbal@dios.nl 06-41327178
- Jeugdcoördinator DL/WL/CL/TT Frank Steegman (CL/OL) championsleague@dios.nl 06-21255640
  Raimon Diepeveen (CL/OL) olympicleague@dios.nl 06-13225816 
  Oscar van den Berg  (Trapturfjes) trapturfjes@dios.nl 06-23677591 
- Keepercoördinator  Henri Ubink keeper@dios.nl 06-16214615
       
Zaalvoetbal Peter Vermeulen zaalvoetbal@dios.nl 06-3720 2600
(Uit)Toernooien Marianne Lei toernooien@dios.nl  
(Thuis)Toernooien Rene Veltman toernooien@dios.nl