Hoofdsponsor

Bestuur sv DIOS

 

    

Voorzitter  Peter Damen

Zwattingburen 52, 2151 ZL  Nieuw-Vennep
Tel: 06 - 42748572 Email: Voorzitter@dios.nl


  • Algemene zaken en beleid
  • Public relations
  • Extern overleg / KNVB
  • Toezichthouder op de portefeuillehouders
  • Wedstrijdsecretariaat senioren
   
Secretaris  Erwin Wessels Vivaldisingel 133, 2151 GP Nieuw-Vennep
Tel: 06-21152488 Email: secretaris@dios.nl 

 

  • In- en externe communicatie
  • Verslaglegging bestuurszaken
  • Sponsorbeleid
  • Juridische zaken
  • Website, social media, media algemeen
   
Penningmeester  Tom Schrauwers
Tel: 0252-525081  Email: penningmeester@dios.nl 
 
  • Financiën
  • Ledenadministratie
  • Coördinatie kantine
  • Contributie
  • Sportlink
   
Accommodatie  Cor van der Lans 't Kabel 102, 2153 MD  Nieuw-Vennep
Tel: 06-51937939 Email: accommodatie@dios.nl
hh
  • Huisvesting / accommodatie
  • Velden
  • Voetbalmaterialen / materialen algemeen
  • VUT-ploeg
   
Jeugdvoetbal Taat van Ewijk Wapserveld 11, 2151 JP   Nieuw-Vennep
Tel: 06-37204629  Email: jeugdvoetbal@dios.nl
 
  • Coordinatorenoverleg
  • Technisch Hart
  • Wedstrijdsecretariaat
   
Zaalvoetbal Peter Vermeulen 'Wayesteinsingel 165, 2151 KV  Nieuw-Vennep
Tel: 06-3720 2600  Email: zaalvoetbal@dios.nl
 
  • Coördinatie zaalvoetbal 
  • Toernooien
  • Evenementen
  • Interscolaire competitie
   
 Seniorenvoetbal  Leon van Elk

Tel: 06-30179528  Email: seniorenvoetbal@dios.nl

 
  • Coördinatie seniorenvoetbal 
   
Administratieve ondersteuning Jolanda Kienhorst  Email: j.kienhorst@dios.nl
 
  • Organisatie bijeenkomsten/vergaderingen
  • Verslaglegging/notulen