sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Commissies

Voorzitter

Peter Damen

p.damen@dios.nl

06-42748572

- Bestuurslid senioren voetbal 

Oscar Romijn

seniorenvoetbal@dios.nl  

06-24350663

- Wedstrijdsecretaris senioren

Oscar Romijn

seniorenvoetbal@dios.nl

06-24350663

- Coordinator selectie elftallen 

 

 

 

- Wedstrijdsecretaris jeugd

Jan Schrama

wedstrijdsecretaris@dios.nl

0252-673607

       

Secretaris

VACATURE

secretaris@dios.nl

 

- Website

Hugo Muller

ict@dios.nl

06-27063293

- Sponsorcommissie

Tom Schrauwers

sponsor@dios.nl

 
 

Erwin Wessels

   
 

Margot van Vorstenbosch

   

 

Petra van der Velde

 

 

  Remco van Groeningen    

 

VACATURE kleding@dios.nl   
- Respect commissie VACATURE respect@dios.nl  
       

Penningmeester 

Bas Bergkamp

penningmeester@dios.nl

 

- Financiële administratie

Jolanda Kienhorst

administratie@dios.nl

 

- Contributie

 

contributie@dios.nl

 

- Ledenadministratie

Joop Westers

ledenadministratie@dios.nl

 

- Sportlink

Hugo Muller

ict@dios.nl

06-27463293

       
       

 VOG

Jolanda Kienhorst

 vog@dios.nl

 
 

Theo van Teylingen

 

06-54727522

Vertrouwenscontactpersoon

Paula van Mourik Buijs

 

06-51157384

       

Accommodatie

Theo Vermeulen

accommodatie@dios.nl

 

- Materialen

Ron Masmeijer

materialen@dios.nl

06-37420339

- VUT ploeg

VACATURE

accommodatie@dios.nl

 
       

Arbitrage

 

arbitrage@dios.nl

 
- Coördinator senioren      
- Coördinator jeugd      
- Coördinator academie      
       
Opleidingen      

Hoofd jeugdopleidingen - onderbouw

Jeroen Roest

jeugdopleiding@dios.nl

06-53246552

Hoofd jeugdopleidingen - bovenbouw

Ayhan Gargili

Jeugdopleiding@dios.nl

06-28235474
       

Jeugdvoetbal

René Veltman

jeugdvoetbal@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U19

Eric van Dijk

o19@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U17

Peter van Nobelen

o17@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U15

Bart Korthouwer

o15@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U13 Arjen van der Maden o13@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U11/12 Daan Bleije o11@dios.nl
- Jeugdcoördinator U9

 

o9@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator U7 (Linnaeushof comp.)

Marielle van der Hulst

o7@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator G

Arie Holleman

jeugdvoetbalg@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator Dames/Meiden

Marjolien Koolhaas

damesvoetbal@dios.nl

 

- Jeugdcoördinator TT (Trapturfjes)

 

trapturfjes@dios.nl

 

- Keepercoördinator 

Henri Ubink

keeper@dios.nl

 

       

Zaalvoetbal

VACATURE

zaalvoetbal@dios.nl

 

Toernooien

Marianne Lei

toernooien@dios.nl

06-51756802