sv DIOS, voetbal sinds 1947
Hoofdsponsor

Bestuur sv DIOS

 

 

 

 

 

Voorzitter  Peter Damen

Tel: 06-42748572            Email: Voorzitter@dios.nl


  • Algemene zaken en beleid
  • Public relations
  • Extern overleg / KNVB
  • Toezichthouder op de portefeuillehouders
   
Secretaris 

Vacature

            Email: secretaris@dios.nl 

 

  • In- en externe communicatie
  • Verslaglegging bestuurszaken
  • Sponsorbeleid
  • Juridische zaken
  • Website, social media, media algemeen
   
Penningmeester  Bas Bergkamp Tel: 06-14624487   Email: penningmeester@dios.nl 
 
  • Financiën
  • Ledenadministratie
  • Contributie
  • Sportlink
   
Accommodatie  Theo Vermeulen    Email: accommodatie@dios.nl
 
  • Huisvesting / accommodatie
  • Velden
  • Voetbalmaterialen / materialen algemeen
  • Kleding
  • VUT-ploeg
  • Horeca
   

Jeugdvoetbal 

René Veltman

Tel:                           Email: jeugdvoetbal@dios.nl

 
 
  • Coordinatorenoverleg
  • Technisch Hart
  • HJO
  • Wedstrijdsecretariaat jeugd
   
Vrijwilligers en evenementen Bob van der Zwet        Email: evenementen@dios.nl
 
 
  • Toernooien
  • Evenementen
  • Vrijwilligers
     

 

 

   
 Seniorenvoetbal  Oscar Romijn

Tel: 06-24350663    Email: seniorenvoetbal@dios.nl

 
  • Coördinatie seniorenvoetbal 
  • Wedstrijdsecretariaat senioren
  • Arbitrage
  • Respect
  • Coordinatie zaalvoetbal (zaalvoetbal@dios.nl)
   
Administratieve ondersteuning Jolanda Kienhorst  Email: j.kienhorst@dios.nl
 
  • Organisatie bijeenkomsten/vergaderingen
  • Verslaglegging bestuurszaken
  • VOG commissie
  • Financiele administratie